19 кандидатів в Президенти України «здали» Крим

Про це пише Сергій Пархоменко на Facebook.

В програмах 14 кандидатів в Президенти України взагалі немає згадки про Крим, а саме – у Юрія Бойка, Віталія Купрія, Євгена Мураєва, Андрія Садового, Сергія Капліна, Олександра Вілкула, Дмитра Добродомова, Олега Ляшка, Олександра Данилюка, Віктора Бондара, Володимира Петрова, Олександра Мороза, Юрія Кармазіна, Олександра Соловйова. Ці кандидати потрапили до так званого «сірого списку». Якщо до 26 лютого – День кримського опору, вони публічно не озвучать свою позицію по Криму, активісти завітають до них і вручать «чорну мітку». Крім цих 14 осіб, Крим не згадується, але тим не менше є прозорий натяк на нього, в програмах Володимира Зеленського, Юрія Дерев’янка, Андрія Новака, Сергія Кривоноса.

В інших кандидатів, а це – Геннадій Балашов, Ольга Богомолець, Анатолій Гриценко, Роман Насіров, Ігор Шевченко, Руслан Кошулинський, Сергій Тарута, Роман Безсмертний, Ілля Кива, Олександр Шевченко, Юрій Тимошенко, Віталій Скоцик, Руслан Ригованов, Інна Богословська, Василь Журавльов, Дмитро Гнап, Валентин Наливайченко, Аркадій Корнацький, Юлії Тимошенко, Микола Габер, Віктор Кривенко, Петро Порошенко, Юлія Литвиненко, Олександр Ващенко, Ігор Смешко, Сергій Носенко – Крим в програмі фігурує. У деяких суто декларативно, іноді просто як гасло, інші мають певний план, який лежить в тій чи іншій площинах: наприклад, зміна «Мінського формату» на «Будапештський», зміцнення обороноздатності, діалог з населенням з метою реінтеграції окупованого півострова, посилення тиску на Росію, надання економічних преференцій Криму тощо. Більшість з кандидатів торкається теми звільнення українських заручників, а от питання захисту колективних прав кримськотатарського народу зустрічається лише в програмі Віктора Кривенка. До кандидатів буде направлено листа з проханням конкретизувати свою програму в плані деокупації Кримського півострова, а тим, хто взагалі уникає питання Криму – вдягти футболку руху #LIBERATECRIMEA чи висловити свою позицію в інший публічний спосіб.
http://opad.org.ua/archives/1231
https://www.youtube.com/watch?v=fg-0KUHz2OEYOUTUBE.COMРезультати I етапу моніторингу в рамках кампанії «Кандидате, скажи: чий Крим?» УКМЦ 12.02.2019Тема: «Результати I етапу моніторингу в рамках…

Так що там з Кримом, кандидати? Сьогодні ми дали відповідь на це питання! ось матеріали нашого прес-брифінгу. Читайте…

Geplaatst door Sergiy Parhomenko op Dinsdag 12 februari 2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика