В яку ціну ікорна пліснява для багатіїв?

Ікра чорна — не першої свіжості.

Великий киянин — філосов Микола Бердяєв — скептично ставився до можливості зрівняти всіх членів суспільства. Вважав, що це можна досягти лише примусово. При чому, таке зрівняння відбудеться шляхом опускання статків заможних людей до рівня бідняків. В цій історії не трапилося тотального зрівняння. Однак, жадібність названих далі ділків зрівняє бідних і багатих в можливості споживати неякісний продукт. Йдеться про коштовну чорну ікру.

До редакції нашого ресурсу потрапили унікальні фото.

Співробітник Приватного підприємства «Bester» вигрібає плісняву з середини банки з ікрою.

Легкий порух пластикової ложечки, і банка пліснявої ікри, що пекельними вагонами контрабандно мандрувала з Китаю та Росії до кордонів України, перетворюється в продукт «першої свіжості».

А далі після таких «чаклувань» «українізована» ікра розвозиться до елітних магазинів.

Про те, що саме з ПП «Bester» потрапляє така ікра до елітних магазинів, керівники приватного підприємства — пани Яременки — не говорять. Вони вміють гарно перед телеканалами презентувати своє ПП. 

В об’єктиви телекамер не потрапить пліснява ікорка. Однак про контрабас гарно розповідає старший Яременко на сторінках цього аграрного інтернет-ресурсу.

https://agravery.com/uk/posts/show/urij-aremenko-v-ukrainu-potraplae-blizko-7-tonn-nelegalnoi-cornoi-ikri

Приватне підприємство «НВСП Бестер» — це, передусім, дуже і дуже гарний PR (піар). Його керівник Юрій Яременко тривалий час служив у Прес-службі Міноборони, де наловчився гарно подавати взагалі-то провальні показники і приховувати від суспільства неприглядну ізнанку.

І сьогодні це ікорне підприємство має що приховувати.

Виробничі території ПП «НВСП Bester» розташовані за кількасот метрів від Трипільської ТЕЦ, що на Київщині.

Тож лише досвідчені хіміки можуть розібратися в тому, яка частка речовин Трипільського вугілля може потрапляти у навколишні води Дніпра, де вирощується елітна рибка для елітної ж ікри.

В інтернет-мережі є досить публікацій про шкоду, яку завдає Трипільська ТЕЦ водам Дніпра. Не бракує і судових рішень на цю тему.

https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/81502208/

До того ж, задля повної об’єктивності, і попередження споживачів від небажаних наслідків для здоров’я варто пам’ятати що

Фермери піддають свої культивовані організми впливу лікарських препаратів… для поліпшення показників росту.

ЦЕ знають фахівці-екологи, природоохоронці.

Втім, наскільки корисною чи шкідливою для здоров’я гурманів є така ікорка? Чи не отримана вона з риби, що практично зазнала впливу таких собі «анаболіків» та решток вугілля?

В наш занадто комерціалізованій час запитань більше ніж відповідей.

Та власники тугих гаманців мають право знати що саме, якої якості, і з яких країв продукт вони купують в елітних магазинах України?

https://prokurorska-pravda.today/stati/item/1076380-v-yaku-tsinu-ikorna-plisnyava-dlya-bagatijiv

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика