Виходець з Луганська Єрмакович зі спільником по-звірячому побив київського підприємця – слідчий висловився про можливість утечі організатора побиття

Попри пост-інавгураційні олігархічні борюкання у ВРУ щодо розпуску-нерозпуску Ради, життя продовжується. Люди працюють, виховують дітей, більшість громадян якось виживає. І на жаль, люди б’ють один одного. Іноді, мало не до смерті.

Днями незалежний інтернет-майданчик vyboranema.in.ua, який разом з іншими інтернет-ресурсами

https://prokurorska-pravda.today/stati/item/320412-kijivskomu-pidpriemtsyu-prolomiv-cherep-vikhodets-z-ordlo

висвітлює перебіг подій навколо звірячого побиття київського підприємця Віталія Є.,

звернувся до слідчого у цьому кримінальному провадженні з такими запитаннями:

  • яка Ваша точка зору щодо можливості залишення винуватим лише одного підозрюваного у справі, а саме – охоронця пана Єрмаковича?
  • чи є можливість того, що Єрмаковичу змінять міру запобіжного заходу на домашній арешт, тож Єрмакович дістане змогу втекти, скажімо, до ОРДЛО?

В свою чергу, слідчий Ткаченко повідомив, що не може розповсюджувати інформацію, яка б розкривала деталі слідства, однак додав, що, за умови зміни запобіжного заходу на домашній арешт, є загроза що підозрюваний Єрмакович банально втече.

Натомість, слідчій також додав, що, на його думку, суд усвідомлює таку загрозу втечі за умови зміни запобіжного заходу на домашній арешт, тож у цій ситуації керуватиметься, що називається, і буквою закону, і духом закону.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика