Його вбивали двічі

Організатор побиття киянина відмовляється сплачувати лікування постраждалому.

Вже кілька місяців поспіль триває слідство та судовий процес у справі звірячого побиття київського підприємця Віталія (прізвище в інтересах безпеки родини Віталія не розкривається – авт.) Як стало відомо, побиття, а саме проломлення черепа постраждалому, здійснювала група осіб у складі двох чоловіків: один з них виявився громадянином РФ, інший – його охоронець.

Попервах вважалося, що організатором звірячого побиття киянина був мешканець ОРДЛО Єрмакович з Луганська, згодом з’явилися дані про те, що організатор злочину є громадянином Росії.

Про подробиці цієї кривавої справи журналісти писали на ресурсі ВибораНема

та в інших інтернет-виданнях, зокрема, на Прокурорській правді.

https://prokurorska-pravda.today/stati/item/320412-kijivskomu-pidpriemtsyu-prolomiv-cherep-vikhodets-z-ordlo

Не зважаючи на те, що на каналі незалежного журналіста Рудича прокурор висловився про цей важкий злочин чітко й неоднозначно

існує вірогідність того, що 5 найнятих українських адвокатів, які захищають російського кримінальника, таки «відмажуть» росіянина.

Тим часом, стан здоров’я українця погіршується. Йому:

— несила пересуватися з проломленим черепом;

— мають місце страждання і постійні головні болі, адже тонка шкіряна плівочка відгороджує відкритий мозок від зовнішнього світу;

— Віталій потребує посиленого лікування;

— та негайної операції з встановлення пластини.

Втім, винаймаючи аж 5-х адвокатів, росіянин не дав ані копійки на лікування забитого ним (та його подільником) українця.

Ба навіть більше – Віталія з проломленим черепом постійно викликають на якісь перемовини, але жодної копійки на лікування не дають.

Постає чітке уявлення – такі виклики на чисельні зустрічі можуть переслідувати єдину мету. Доведення українця до інсульту, або навіть смерті.

Завтра – 18 липня 2019 року – о 15.00 в Обухівському райсуді Київської області розпочнеться судовий розгляд цієї жорстокої, кривавої та цинічної справи.

Всіх небайдужих громадян, активістів та журналістів постраждалий просить прийти о 15.00 до судової зали в Обухівський райсуд.

Офіцерська громадська ініціатива «Чисті погони»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика