Експерт про те, як розв’язати житлову проблему в ЗСУ

Насьогодні при Міністерстві оборони України розпочала роботу Громадська рада в оновленому складі. 18 червня 2020 року відбулася робоча нарада цієї Громадської ради. На запрошення заступника голови Громради при Міноборони, екс-командира батальйону «Айдар» Євгена Пташника, у нараді громради взяли участь провідні науковці з питань управління ресурсами в Міноборони Іван Базарко – кандидат наук з державного управління — та мер окупованого міста Олександрівськ, що на Луганщині, доброволець батальйону «Айдар» Микола Греков.

Надзвичайну увагу членів громадської ради прикував виступ науковця Івана Базарка. Він упродовж кількох хвилин презентував науково обгрунтований, дієвий механізм.

В контексті управління державними, і зокрема – земельними ресурсами Міністерства оборони, пан Базарко пояснив як забезпечити житлом 48 тисяч безквартирних військовиків та членів їхніх родин.

Науковець зауважив, що у 1993 році відбулася інвентаризація державних земель, які знаходилися в управлінні Міноборони України. Та інвентаризація показала, що загальний обсяг тих земельних ділянок в МОУ становив 537 тисяч гектарів.

Відтоді близько 170 тисяч гектарів землі вивели з управління Оборонного  відомства (обсяг може коливатися від 150-ти до 200 тисяч гектарів.)

Навіть частка земель, якими управляє Міністерство оборони України (за умов законного, некорупційного використання – авт.) дозволяє у стислі строки (впродовж кількох років) розв’язати найбільш болючу соціальну проблему військових сімей в Міноборони та у Генштабі.

«Житлову проблему військовиків Збройних сил можна розв’язати за години», — у такий спосіб ідеї науковця Івана Базарка підтримав інший доповідач – Микола Греков, мер окупованого Олександрівська, що на Луганщині, доброволець батальйону «Айдар».

Висловлені експертні думки та наукові підходи неабияк зацікавили членів оновленої Громадської ради при Міністерстві оборони.

Напередодні робочої наради Громради при Міноборони Іван Базарко, Микола Греков та Євген Пташник також обмінялися експертними напрацьовками в етері IDEALIST.media  щодо нагальних проблем у Збройних Силах України і можливості їх розв’язати за допомогою такого механізму громадського контролю за діяльністю Міноборони, як Громадська рада.

https://www.facebook.com/watch/?v=918555355273880

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика