Триває судовий процес у справі замаху на вбивство підприємця або 1000 гривень за проломлений череп

Днями відбулося судове засідання по апеляції обвинуваченого Єрмаковича. Із незрозумілих причин обвинувачений Єрмакович відповідати в Київському апеляційному суді в режимі відео-конференції відмовився.
Натомість журналістам вдалося почути позицію обвинувачення. Вона – чітка і непохитна. За всією суворістю Закону. Адже має місце розбій, заподіяння тяжких тілесних ушкоджень.

Підозрюваний Єрмакович

Раніше журналісти описували історію звірячого побиття українського підприємця, яке для київського підприємця Віталія закінчилося мало не смертю.

На сьогодні, Віталій потребує негайної операції та серйозного післяопераційного реабілітаційного процесу, адже нині чоловік живе в муках, з проломленим черепом. Необхідна операція із встановлення пластини, ліки, а значить – кошти, багато коштів.
Натомість, сторона злочинців, які у лютому 2018 року, вчинивши побиття з особливою жорстокістю і полишивши чоловіка помирати, не квапляться з відшкодуванням.
Спочатку злочинці вичікували, очевидно, сподіваючись, що постраждалий сам помре, тож зникне головний свідок у цьому кримінальному провадженні.
Далі, за інформацією від постраждалого, було вчинено цинічний крок. Знаючи, що постраждалий є тяжко хворим через побиття, відправляють з якогось дива аж тисячу гривень (!) у село Підгірці, що за 30 кілометрів від Києва. Очевидно, розрахунок простий – така несправедливість має викликати у постраждалого знервованість та погіршення стану.
В інтерв’ю журналістам прокурор повідомив, що така поведінка злочинців та їхнє ставлення до постраждалого буде обов’язково врахована та вплине на прийняття судового рішення.

vyboranema.in.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика