А вас, Штейнберг, попрошу остаться…

У світі і Україні останнім часом змінилося багато речей: у транспорт не пускають без спецперепусток, до предметів широкого вжитку увійшли маска та респіратор, медичні системи багатьох країн тріщать по швах, навіть «вічно живий» диктатор Пу захитався… І лише, мабуть, залізобетонно незмінним залишається одне – призначення у нашому військовому відомстві у стилі: кумівства, «його хоче папа» і просто «знаю, він – класний пацан».

Десятки українських інтернет ресурсів висвітлювали цю історію. У ній фігурували особи з Тилу військового відомства – колишній керівник Тилу полковник Харахаліль, який, як ідеться в публікаціях, поки служив любив гламурний відпочинок із «солоденькими» дівчатками  

Його називали Рустамчиком або хто і як потрапляв до «гарему» начальника тилу Харахаліля

http://thekievtimes.com.ua/item/26979-yogo-nazivali-rustamchikom-abo-hto-yak-potraplyav-do-garemu-nachalnika-tilu-harahal-lya?__cf_chl_jschl_tk__=6f60a4e0fac7d4fced9001a593c30ea602dcb648-1585567907-0-AQ_Pfis7wxn53si0HxWKn_5zWH7foaGCnJYQKG_mjCrXmZD3_BohbDwhBgDbvSyZI1u9cf3_wX3irPc5RbjW1icFTbudZv_JntJTuHzb9ki1ifWmvhw4nuIJ8ptL6H-gKcNwGcIebG7eQ9DTWpkXfNfuZ_bU9LNemHjG4MnMOYlZg0tSPj0VGD0V1k9c8rs_Hyr8u6rc0N284rtFa0Y7bzDH8kZHhBaSxp-Sx0WrVL88T96mtOmnTfGLXcFaCMYBqAWUQfnKhXfMlLbPGxxhQBmo7-pE_CBSVxAdCEwGwkyGkGHJA7B4LCBoOzqTlVPJvqDqA0jgGvElfQBTIAthtAezRWSa5yuzli4mik33Dy8aH2UQoERfzl9UM0pMakcTstQe9GDyNVhkp6lHfVxVr8k

і його (Харахаліля – авт.) підлеглий і «бойовий» товариш – полковник Штейнберг, який для проведення солоденьких, гламурних «операцій», де військові чини часів міністра Полторака, прийнявши і закусивши для хоробрості, перемагали протилежну стать в нерівних статевих битвах, обладнав для проведення статевих боїв аж цілу військову базу Тилу на вулиці Качалова у Києві.

А історія ця починалася так: повернувшись до Києва із зони проведення АТО, де питання статевої підготовки вирішувалося шляхом товарно-грошових відносин

https://skoty.info/novosti/item/66993-yak-nachalniku-tilu-zamovlyali-doneckih-putan-ta-pro-nsh-pohodenki-polkovnika-harahal-lya?__cf_chl_jschl_tk__=2fe20758f1e6ded5fe78af857b030941dd98ccd6-1585558228-0-AYVJuoLaLThxhvdxqs3bq59IThgfV1qJdIuRi4HXwWajYx1I-MRs7oGWjPmt15W0KvivpokzxNSYHP4p0y92HKIGiHR_5qylDVYR4yelCrMOzp5wfH2a2PYlc79AfSW-x5JPXUeg4i6rZuxrNgXWI81p8xj6P7XbC5WfCZ2tn4CEgy5fLAi1h__UDr8X7z7AYSc_D4sNCMFIcaeIGCLlANmSvkeZDH_NV8KrcDQyYEwyPS-hELN6OJVVG2srrsCgBKKys1uorhcEu-smMg0i9L-aGfWgByRSL4DwU3Z7Bi-qaEoJ1DWSHObvu9Tl8emJ8Ul8iWrmruXzeB84mR0AJDLcz8zI4F-EjpTQuHzj9MqfmmLg1rhqT93wJ9xGs6WOeNc_NxcIilcmrieokhjCuVoUkwzbgiy9VKWRyR6Sde1u

бравий полковник Харахаліль намагався «зайти у тил» до підлеглої, як то кажуть, без будь якої підготовки і навіть рекогносцировки.

Тому миттєво дістав відкоша – тобто йому, військовою мовою кажучи», негайно «прилетіла пі..дюліна», а ще й до того пані-військовослужбовець записала на смарт-фон його незграбні «приклеювання».

Після цього, наш полковник зрозумів, що питання статевої підготовки потребує ретельної підготовки.

І саме для надання цьому важливому процесу системності, був задіяний інший полковник з тилу — Дмитро Штейнберг.

Саме під його – Штейнберга — мудрим керуванням тилова база у Святошинському районі Києва перетворилася у такий собі клуб невибагливого  генеральсько-полковницького відпочинку: шашлики, бухло, дівчатка.

«Не буде пий-пий, не буде «грай-гра», — галицька народна приказка

Полковник, очевидно, пригадав усі ази тилових і надто – кадрових премудростей. Кадри ж бо, вирішують все!

Для «командно-статевих навчань» (ксн – авт.) добиралися, зокрема, і курсантки військових інститутів, контрактниці, про що повідомив звільнений солдат Нікіта

Нікіта написав про кортежі, які заїзджали на територію військової частини без будь-якого догляду (чи не «військові таємниці» з довгими ногами провозилися у цих кортежах?). При цьому наряд охорони знімався заздалегідь.

Забезпечував цю еротично-тилову операцію такий собі полковник Штейнберг. Очевидно, на території в/ч, якою командує.

І попри те, що під час «командно-статевих навчань» на Качалова зберігався режим таємності — дівчаток завозили у автівках з тонованими вікнами), а охорону заздалегідь знімали, щоб не побачили чого зайвого, навчання ж бо(!) – військова полуничка таки потрапила на десятки інтернет-сайтів.

http://www.pravda.rv.ua/novosti/item/40321-yak-nachalniku-tilu-zamovlyali-doneckih-putan-ta-pro-nsh-pohodenki-polkovnika-harahal-lya

Варто сказати, що захопившись цією «полуничною» специфікою, дотепний полковник Штейнберг якось геть попустив у своїх безпосередніх тилових справах. Про це є відповідне службове розслідування. ЦИТАТА звідси:

«…результати службового розслідування та подальше рішення Міністра оборони — про неповну службову відповідність Штейнберга (цей полковник був причетний до нестачі, надлишку та псування військового майна (26 тон тушонки))».

Отже «полуничні викрутаси», корупційні побори і «прокол» з 26 тонами тушонки були висвітлені у ЗМІ. Тож «солодка» парочка Штейнберг – Харахаліль виявилася доволі «зашквареною», і Харахаліля тодішній міністр Полторак якось так тихенько відправив на пенсію.

Міністр Полторак відправляє Харахаліля на пенсію: «Ступай собі з миром…»

А от організаційні «таланти» полковника Штейнберга (можливо, з перетворення тилової військової частини у базу бордельного туризму?), як виявилося, стали у пригоді і за нової влади.

Зокрема, на умовах анонімності, як пишуть західні колеги у режимі off-records, один з полковників Збройних сил повідомив, що зараз особисто Головнокомандувачем Збройних сил України Хомчаком розглядається призначення «зашквареного» полковника Штейнберга  на генеральську посаду у Генштаб, а саме – заступником Начальника Генштабу, начальником Головного управління логістики.

І тут у суспільства може з’явитися низка запитань:

— і про акт з 26-ма тонами тушонки;

— і про дисциплінарне стягнення за результатами того розслідування;

— і про такі «залізобетонні» речі, чому на посаду заступника НГШ хочуть призначити Штейнберга, у якого не має необхідної військової освіти…

Пан полковник Штейнберг не закінчував необхідну для такої високої посади у ГШ Академію Генерального Штабу.

А що ж замість необхідної освіти є?

Виявляється, полковник Штейнберг вдало проходить так званий конкурс «тат», бо головнокомандувач Хомчак дружить з татом Штейнберга ще з часів служби у Білій Церкві в тамтешній 72-й бригаді МБР.

І цей факт дружби Хомчака і тата полковника Штейнберга чи може бути достатнім, щоб заплющити очі на всі кадрові «заморочки» з освітою, на всі перевірки з численними недоліками у відповідних актах, на дисциплінарне стягнення «за тони тушонки» і на всі «полуничні» зашквари?

Люблю укрАїнську природу і повну пазуху цицьок

А може логістична новація з трансформації військової частини у базу «turismo-bordelero» і проведення на її території «командно-статевих-навчань» важать незрівнянно більше ніж усі «кадрові заморочки» і канони писані?

Шашлик — теж аргумент.

Прапорщик Тухлий, смотрящий за порядком

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика